Aparaty polskiej produkcji!!!

Porady experta

Potrzebujesz porady specjalisty? Zadzwoń tel.608 496 788 lub napisz do nas!!

WAPOZON NANO STEAMER

Cena: 349.00
283.74 zł Netto
Przenośny Nano Wapozon jest profesjonalnym urządzeniem do pielęgnacji skóry przeznaczonym do zabiegów zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i w domu. Wykorzystuje nanotechnologię, która sprawia, że zabiegi są skuteczniejsze, a efekty można zaobserwować już po pierwszym użyciu. Jest to innowacyjne przenośne urządzenie o znakomitych parametrach technicznych  zapewniających funkcjonalność obsługi.


Działanie:

Urządzenie działa na zasadzie jonizacji cząsteczek wody, przekształcając je w postać atomową, dzięki czemu powstaje delikatna nanomgła, która wnika głęboko w skórę dostarczając jej różnego rodzaju składników aktywnych i odżywczych. Zaawansowana technologia urządzenia pozwala na wnikanie nanocząteczek wody przez naskórek do skóry właściwej gdzie następuje ich kumulacja. Zwiększa się elastyczność i stopień nawodnienia skóry, a rozszerzone pory skóry ulegają znacznej redukcji.


W trakcie zabiegu rozluźnia się struktura naskórka, zwiększa się penetracja nanocząsteczek, skóra oczyszcza się i jest gotowa na przyjęcie składników aktywnych i cząsteczek tlenu. Rozpylanie nanomgły zwiększa zawartość wody w komórkach naskórka i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i wilgotna. Dłuższy czas ekspozycji na nanomgłę sprawia, że pory skóry otwierają się. Dzięki temu nanomgła może łatwiej wnikać w głąb skóry i oczyszczać pory skóry, usuwać zrogowaciały naskórek oraz nadmiar sebum. Zwiększa to wymianę gazową oraz odżywienie skóry.

Funkcje:
  • Oczyszcza skórę, zmiękcza skórę i zwiększa jej chłonność
  • Przyspiesza krążenie krwi w skórze, pobudza metabolizm i usuwanie toksyn z organizmu
  • Pobudza regenerację włókien kolagenowych, wygładza zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry
  • Aktywuje czynniki hydrofilowe odpowiedzialne za wilgotność skóry, uzupełnia poziom wody w warstwie podstawowej naskórka
  • Zmniejsza ilość bakterii na skórze odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych, redukuje trądzik i poprawia wygląd skóry
  • Redukuje przebarwienia, zmniejsza rumień i rozjaśnia skórę
Ilość ocen: 0, Średnia: 0
Napisz własną opinię

Wypełnij poniższy formularz, aby polecić serwis znajomemu:
Imię Email
Ty
Znajomy
Wiadomość
Wyślij
Google+