Porady experta

Potrzebujesz porady specjalisty? Zadzwoń tel.608 496 788 lub napisz do nas!!

Stół do rehabilitacji i masażu JSR-3 F 3

Cena: 7 200.00
6 666.67 zł Netto
JSR-3 F 3 jest modelem stołu rehabilitacyjnego dla najbardziej wymagających terapeutów oraz pacjentów. Jest to doskonały stół do każdego rodzaju masażu oraz medycyny naturalnej. Model JSR-3 F 3 znajduje szerokie zastosowanie w placówkach rehabilitacyjnych, centrach medycznych, gabinetach masażu jak i gabinetach terapii manualnej oraz salonach odnowy biologicznej

Zagłówek stołu regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Szeroki kąt regulacji tylnej części blatu pozwala na zmianę konstrukcji stołu w fotel. Zmiana nachylenia poszczególnych segmentów blatu pozwala na przyjmowanie pozycji leżącej przodem z podparciem pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a opuszczony zagłówek ku dołowi stwarza bardzo wygodną pozycję do masażu. W standardzie JSR-3 F 3 posiada podłokietniki oraz wycięcie na twarz znajdujące się w zagłówku. Regulacja kątów nachylenia stołów odbywa się za pomocą 3 silników elektrycznych. Wysokość stołu regulowana jest elektrycznie, za pomocą pilota, w zakresie 55 - 85 cm. Kąt łamania dolnej części leżyska regulowany jest za pomocą siłownika. Stół, dzięki zastosowaniu opuszczanych kółek jezdnych, jest łatwy w przemieszczeniu. Istnieje możliwość zamówienia blatu pokrytego podwójną pianką (opcja za dodatkową opłatą).

Model JSR-3 F 3 obity jest materiałem skóropodobnym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorów.
Ilość ocen: 0, Średnia: 0
Napisz własną opinię

Wypełnij poniższy formularz, aby polecić serwis znajomemu:
Imię Email
Ty
Znajomy
Wiadomość
Wyślij
Google+